درباره ما

به آموزشگاه سرزمین حرفه ای IT خوش آمدید
ما در آموزشگاه سرزمین حرفه ای IT با افتخار به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه آموزش‌های متخصص فن آوری اطلاعات فعالیت می‌کنیم. هدف ما ارائه دوره‌هایی است که به دانشجویان ابزارها و مهارت‌های لازم برای شروع و پیشرفت در حرفه‌ی فن آوری اطلاعات را فراهم می‌کند.

در آموزشگاه ما، تخصص و تجربه متخصصان صنعت فن آوری اطلاعات با استفاده از روش‌های آموزشی مدرن و تکنولوژی‌های بروز را به شما ارائه می‌دهیم. از جمله زمینه‌هایی که در آموزشگاه ما تخصص داریم عبارتند از:

Oracle:
با دوره‌های آموزشی ما، شما قادر خواهید بود تا مهارت‌های لازم برای مدیریت و بهینه‌سازی پایگاه‌های داده اوراکل را کسب کنید.

Linux:
از مقدماتی تا پیشرفته، دوره‌های آموزشی ما به شما کمک می‌کنند تا به عنوان یک متخصص لینوکس مسلط به این سیستم عامل شوید و توانایی مدیریت، امنیت و ارتقاء آن را داشته باشید

DevOps:

با افزایش استفاده از متدولوژی‌های DevOps در صنعت فن آوری اطلاعات، دوره‌های ما به شما کمک می‌کنند تا فرآیندها و ابزارهای مربوط به توسعه و عملیات را به صورت یکپارچه و بهینه مدیریت کنید.

VMWare:

مهارت‌های مربوط به مجازی‌سازی از اهمیت بسیاری برخوردار است و دوره‌های آموزشی ما به شما کمک می‌کنند تا با استفاده از این تکنولوژی‌های مدرن، محیط‌های مجازی‌سازی را مدیریت و بهینه‌سازی کنید.

با توجه به تکنولوژی‌های پیشرفته و نیازهای روزافزون صنعت فن آوری اطلاعات، ما به شما وعده می‌دهیم که با ثبات و مسلط شدن بر مفاهیم اساسی و پیشرفته در زمینه‌های یاد شده، به یک حرفه‌ای موفق و پرطرفدار در عرصه فن آوری اطلاعات تبدیل خواهید شد.

آموزشگاه فن آوری اطلاعات، جایی که دانش به دست می‌آید و مهارت به رشد می‌پیوندد. به ما بپیوندید و با ما به دنیای پررنگ و پرتحول فن آوری اطلاعات خوش آمدید!

سبد خرید
پیمایش به بالا